Урнебесна идеја: Како да се престроите во соседната лента во тек на сообраќаен метеж!?


Овој возач од Лос Анџелес пронашол интересен и забавен начин да ги убеди другите учесници во сообраќајот да го пропуштат низ метежот. Сведоци сме дека во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во многу земји важат строги закони за прекршоци во сообраќајот. Сепак, тоа не ги спречува возачите да не зачудат со своите неверојатни потфати. Возачот на еден ...
| | веќе видена | слични

Кога автомобилот ќе запре не е нималку пријатно и тоа станува кошмар за секој возач. Се случува долго да се чека помош и дури ни да нема никој кој може да ви ...
| | веќе видена | слични

Возачот излегува од колоната, но никој не му свири и не го навредува. Возачот низ сообраќајниот метеж на Лос Анџелес се пробива елегантно и со стил. Кога треба ...
| | веќе видена | слични

Останато

Kои заклучоци може да се извлечат од вчерашната конститутивна седница на Собранието на Македонија? Прво, истата се уште не е завршена, туку е прекината после ...
сите 255 | | | веќе видена

ЗА 24 ЧАСА 88 ИНФИЦИРАНИ И 6 ПОЧИНАТИ Во последните 24 часа се направени 1507 тестирања, а регистрирани се 88 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 23 -Куманово ...
сите 566 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 243 | | | веќе видена

Најпрво изјави Зоран Заев, лидерот на СДСМ, дека со 15 пратеници не може да се стане премиер, алудиурајќи на проектот на ДУИ за прв Албанец премиер. На оваа ...
сите 314 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Урнебесна идеја: Како да се престроите во соседната лента во тек на сообраќаен метеж!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: