Три рецепти за забрзување на метаболизмот: Пробајте ги, навистина делуваат


Ако имате проблеми со запек, мрзливи црева, задржување на течност во телото или пак, лесно ви се таложат масти, овие рецепти ќе ви помогнат да се ослободите од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ако не сте љубители на благо, ви претставуваме совршен рецепт за вкусна солена торта за сите прилики. Состојки: - бел тост леб; - руска салата; - шунка; - крем ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Потребни состојки : 1 кг кајсии 1 кг шеќер сок од 1 поголем лимон Начин на подготовка : Кајсиите измијте ги, исчистете ги од семките, исечете ги на четвртинки ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 202 | | | веќе видена

Нови 200 случаи на КОВИД-19, 15 оздравени и четири починати лица, е билансот што го регистрира вчера Министерството за здравство. Според податоците, по Скопје, ...
сите 532 | | | веќе видена

Независниот синдикат на полицијата (НСП) во пресрет на формирањето на новата влада упати порака да се внимава кој на каква позиција се поставува во ...
сите 151 | | | веќе видена

Пазарот на електрична енергија е либерализиран за сите потрошувачи, вклучувајќи ги и домаќинствата, соопшти ЕСМ. Како што наведуваат од компанијата во ...
сите 243 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието во заминување, Талат Џафери се уште не испратил до претседателот на државата Стево Пендаровски известување дека Собранието е ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Три рецепти за забрзување на метаболизмот: Пробајте ги, навистина делуваат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: