Во Англија не го сакаат – Стариџ пред трансфер во Трабзон!


Аргентинскиот бек бил на чекор до трансфер на „Гудисон Парк“, меѓутоа во последен час договорот пропаднал откако во Манчестер јунајтед се појавиле силни мотиви ...
| | веќе видена | слични

Алексис Санчез и натаму напорно работи на својот фитнес за враќање на фудбалските терени по незгодната повреда која ја заработи по Копа Америка, но како што ...
| | веќе видена | слични

Откако заврши трансфер периодот од раководството на Манчестер Јунајтед сега се насочени кон продолжување на договорите на играчите кои се пред крај на ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Тотенхем, Маурисио Покетино во изјава за англиските медиуми истакна дека во Англија направиле голема грешка кога се одлучиле преодниот рок да ...
| | веќе видена | слични

Медиумите во Италија пренесуваат дека речиси е готов трансферот на Алексис Санчез од Манчестер Јунајтед во Интер. Чилеанецот ќе се пресели во Милано на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 500 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 182 | | | веќе видена

Во Охрид се одбележа Денот на Армијата. На центрланата прослава при одбележување на 27 годишнината на македонската Армија присуствуваа воени претставници од ...
сите 184 | | | веќе видена

Се сметаше за симбол во борбата против корупцијата, а сега истражителката Катица Јанева се чини дека е вмешана во скандалозен случај на уцени. Зошто аферата ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Англија не го сакаат – Стариџ пред трансфер во Трабзон!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: