Чопор од лавови уловил голем бизон, но потоа дошло до неочекуван пресврт

2 копии

Понекогаш постојат ситуации за кои мислиме дека се решени, но потоа се случува нешто кое ќе го уништи тој впечаток. Оваа ситуација ја потврдува и примерот од ...
| | веќе видена | слични

Кога автомобилот ќе запре не е нималку пријатно и тоа станува кошмар за секој возач. Се случува долго да се чека помош и дури ни да нема никој кој може да ви ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шефицата на СЈО во оставка Катица Јанева , чиј глас се слуша во објавените разговори во случајот „Рекет“ е повикана на сослушување во скопското обвинителство. ...
сите 240 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 335 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Признанието на премиерот Заев дека има докази поврзани со Катица Јанева која за него се однесува идиотски го запали црвеното светло кај дел од странските ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чопор од лавови уловил голем бизон, но потоа дошло до неочекуван пресврт

Од:
До кого (е-маил):
Порака: