Перверзник! Клинтон 26 пати бил на островот на оргиите на Епстајн: Џефри на светската елита ѝ носел сиромашни малолетнички, а еве кој му правел друштво


Џефри Епстајн припадниците на светскиот естаблишмент ги снабдувал со малолетнички од сиромашни семејства. За превоз го користел авионот "Лолита Експрес". Бил ...
| | веќе видена | слични

Епштајн е снимен на забавата за 31. роденден ан Наоми Кембел на луксузна јахта, а со него била и неговата тогашна сексуална робинка Вирџинија Робертс. Кембел ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Милијардерот педофил Џефри Епстајн, сексуално нападнал тинејџерка додека тој бил кај полицијата на Палм Бич, се тврди во новото обвинение против него. Кетлин ...
| | веќе видена | слични

Финансиерот Џефри Епстајн назначил резервен извршител на неговиот тестамент, пред даизврши самоубиство во затворска ќелија, откако неодамна беше притворен под ...
| | веќе видена | слични

Водечките светски медиуми пренеле дека Џефри Епстајн, милионерот обвинет за педофилија, оставил тестамент само два дена пред да биде пронајден обесен во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Џефри Епштајн, богаташ кој неодамна заврши во затвор под обвинение дека бил вмешан во педофилски секс-скандал, по што изврши самоубиство во затворска ќелија, ...
| | веќе видена | слични

Мистериозната бринета која е снимена како во 2010 година како излегува од вилата на милијардерот педофил Џефри Епстајн во Њујорк, е Кетрин Китинг ќерка на ...
| | веќе видена | слични

Уште една жртва на Џефри Епстајн поднесе тужба против сексуалниот престапник. Во неа се тврди дека Епстајн присилно користел сексуални играчки на една од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Џефри Епстајн, милијардерот педофил според новооткриените документи од Франција донел три 12-годишни девојлиња од сиромашни семејства. Тие наводно му биле ...
| | веќе видена | слични

Човекот се самоуби на 10 август и со тоа ги лиши од каква било судска правда сите него жртви. Два дена пред самоубиството тој составува нов тестамент со кој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Kои заклучоци може да се извлечат од вчерашната конститутивна седница на Собранието на Македонија? Прво, истата се уште не е завршена, туку е прекината после ...
сите 255 | | | веќе видена

ЗА 24 ЧАСА 88 ИНФИЦИРАНИ И 6 ПОЧИНАТИ Во последните 24 часа се направени 1507 тестирања, а регистрирани се 88 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 23 -Куманово ...
сите 566 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 243 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска на прес-конференција кажа дека неидентификувани лица пратени од СДСМ приоѓале со понуди од 6 и 7-цифрени ...
сите 314 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Перверзник! Клинтон 26 пати бил на островот на оргиите на Епстајн: Џефри на светската елита ѝ носел сиромашни малолетнички, а еве кој му правел друштво

Од:
До кого (е-маил):
Порака: