Салах: Гвардиола кажал дека Премиер лигата е поважна од ЛШ? Навистина?


Ѕвездата на Ливерпул, Мохамед Салах не се согласува со мислењето на тренерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола дека титулата од Премиер лигата е поважна од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Манчестер сити за првпат не успеа да победи на натпревар на кој играл украинскот лев бек Олександер Зинченко. Низата триумфи со Зинченко на терен беше дури 23 ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на актуелниот англиски вицешампион Ливерпул како гости го совладаа Саутемптон со 2:1 (1:0) и дојдоа до 11-та победа во низа во Премиер лигата, ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Сити мора да се задоволи само со бод од дуелот со Тотнем, домаќините погодија во судиското надополнување за 3-2 и победа, но голот беше поништен со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шефицата на СЈО во оставка Катица Јанева , чиј глас се слуша во објавените разговори во случајот „Рекет“ е повикана на сослушување во скопското обвинителство. ...
сите 240 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 335 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Признанието на премиерот Заев дека има докази поврзани со Катица Јанева која за него се однесува идиотски го запали црвеното светло кај дел од странските ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Салах: Гвардиола кажал дека Премиер лигата е поважна од ЛШ? Навистина?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: