Рули го нападна својот клуб: Барем да си заминев на предната врата


Џеронимо Рули ќе брани за Монпелје, а ќе го има статусот на позајмен голман од Реал Сосиедад, откако трите страни го прифатија договорот. Сепак 27-годишниот ...
| | веќе видена | слични

Робин Ван Перси ќе остане запаметен како еден од најдобрите холандски голгетери на сите времиња. Ван Перси осум години го носеше дресот на Арсенал, за потоа во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Ексголгетерот на Арсенал Робин Ван Перси, првпат по седум години откако се раздели со Топчиите и заврши во редовите на Манчестер јунајтед, ги откри причините ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зголемувањето на цената на струјата нема да влијае врз покачувањето на останатите производи затоа што 90 проценти од индустриските и комерцијалните ...
сите 308 | | | веќе видена

Меѓународна помош почна да пристигнува во Либан откако во две огромни експлозии во вторникот вечерта загинаа повеќе од 100 луѓе и над 4.000 се повредени. ...
сите 316 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 279 | | | веќе видена

Во врска со вчерашната изјава од кабинетот на претседателот на државата г-н Стево Пендаровски дека „Во 2016 година, тогашниот претседавач, Трајко Вељаноски ...
сите 271 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 107 | | | веќе видена

Најпрво изјави Зоран Заев, лидерот на СДСМ, дека со 15 пратеници не може да се стане премиер, алудиурајќи на проектот на ДУИ за прв Албанец премиер. На оваа ...
сите 183 | | | веќе видена

Екипите на јавните градски претпријатија од вчера и во текот на денешниот ден се на терен и интервенираат по невремето кое го зафати Скопје. Од ЈП „Паркови и ...
сите 404 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рули го нападна својот клуб: Барем да си заминев на предната врата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: