Раиконен: Пиев 16 дена во низа, бев пијан од Бахреин до Барселона!


2 копии

Риболовецот кој од морето се обидел да го извлече својот плен, голема риба од видот тарпон, многу се изненадил кога од рацете му ја зел морско куче. Кога ...
| | веќе видена | слични

Италијанскиот рудар Карло Кани во 1980 година земал боледување и никогаш веќе не се вратил на работа. Тој наводно пател од клаустрофобија и не можел да влегува ...
| | веќе видена | слични

Останато

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 213 | | | веќе видена

Нови 200 случаи на КОВИД-19, 15 оздравени и четири починати лица, е билансот што го регистрира вчера Министерството за здравство. Според податоците, по Скопје, ...
сите 447 | | | веќе видена

Пазарот на електрична енергија е либерализиран за сите потрошувачи, вклучувајќи ги и домаќинствата, соопшти ЕСМ. Како што наведуваат од компанијата во ...
сите 237 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието во заминување, Талат Џафери се уште не испратил до претседателот на државата Стево Пендаровски известување дека Собранието е ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Раиконен: Пиев 16 дена во низа, бев пијан од Бахреин до Барселона!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: