Регионалните медиуми пишуваат за скандалозната и навредлива изјава на Заев (ФОТО)


Целиот регион пишува за скандалозната изјава на премиерот Зоран Заев дека лично тој нема да дозволи неколку криминалци, еден суетен новинар и еден педер да ја ...
| | веќе видена | слични

Признанието на премиерот Заев дека има докази поврзани со Катица Јанева која за него се однесува идиотски го запали црвеното светло кај дел од странските ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Актерот Тони Михајловски е доста активен на социјалните мрежи откако премиерот Заев даде изјава дека нема да дозволи „еден педер, неколку криминалци и суетен ...
| | веќе видена | слични

Италијанскиот весник Ла Верита, кој ги објави снимките за случајот Рекет, во кои се слуша и гласот на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, во ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Како што е навреда за некого тоа на „П“, за многумина е навреда тоа на „С“. Така твитна денеска македонскиот актер Рубенс Муратовски во врска со навредливиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерот на Драмски театар Рубенс Муратовски прави паралела меѓу навредливиот призвук на зборовите „педер“ и „Северна“, а во контекст на скандалозната изјава на ...
| | веќе видена | слични

Изјавата на премиерот Зоран Заев дадена доцна синоќа дека нема да дозволи еден педер како што самиот рече, неколку криминалци и суетен новинар да ја урнат ...
| | веќе видена | слични

Активистот за правата на ЛГБТИ заедницата, Беким Асани, излезе со поддршка за премиерот Зоран Заев, по изјавата која наиде на осуда од страна на македонската ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шефицата на СЈО во оставка Катица Јанева , чиј глас се слуша во објавените разговори во случајот „Рекет“ е повикана на сослушување во скопското обвинителство. ...
сите 240 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 335 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Регионалните медиуми пишуваат за скандалозната и навредлива изјава на Заев (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: