Падна маската на Путин: Рускиот претседател целосно се “стопил“ пред оваа мала балерина и паднал на колена пред неа


Претседателот на Русија, Владимир Путин ретко или речиси никогаш не сме го виделе вака расположен и распеан. Путин едноставно се “стопил“ пред овие мали ...
| | веќе видена | слични

Путин едноставно се „стопил“ пред малите балерини и паднал на колена пред најмладата од нив, бакнувајќи и ја раката. Рускиот претседател се запознал со идните ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на руската државна Дума, Вјачеслав Володин, смета дека САД стојат зад одлуката на украинскиот претседател Владимир Зеленски да воведе систем за ...
| | веќе видена | слични
2 копии
6 копии
2 копии

Украинскиот претседател Владимир Зеленски ѝ наложи на владата да изготви предлог-закон за поедноставување на процедурите за добивање украинско државјанство за ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
повеќе

Останато

Шефицата на СЈО во оставка Катица Јанева , чиј глас се слуша во објавените разговори во случајот „Рекет“ е повикана на сослушување во скопското обвинителство. ...
сите 240 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 335 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Признанието на премиерот Заев дека има докази поврзани со Катица Јанева која за него се однесува идиотски го запали црвеното светло кај дел од странските ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Падна маската на Путин: Рускиот претседател целосно се “стопил“ пред оваа мала балерина и паднал на колена пред неа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: