Дали трагично загинатиот фудбалер Сала бил затруен со јаглероден моноксид ?

Смртта на аргентинскиот фудбалер Емилијано Сала (28) , кој заедно си пилотот Дејвид Аботсон загинаа во пад на малиот авион во водите Ла Манш, го шокираше ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Високо ниво на јаглерод моноксид е пронајдено во крвта на аргентинскиот играч Емилијано Сала, соопштија истражителите, а според информациите, и пилотот на ...
| | веќе видена | слични

Трагично настраданиот аргентински фудбалер, Емилијано Сала и неговиот пилот биле изложени на опасно високо ниво на јаглерод моноксид во кабината на авионот кој ...
| | веќе видена | слични

Аргентинскиот фудбалер Емилијано Сала трагично го загуби животот во непосакуваната авионска несреќа која се случи на 21-ви јануари, ден кој се покажа како ...
| | веќе видена | слични

Емилијано Сала можеби бил мртов пред да се урне авионот, во крвта на Аргентинецот e најдено големо количество на јаглерод моноксид кое знае да биде и фатално. ...
| | веќе видена | слични

Истрагата за авионската несреќа во која загина надежниот млад фудбалер Емилијано Сала дојде до нови детали и информации за смртта на фудбалската ѕвезда во ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Англија пренесуваат дека истрагата за авионската несреќа и смртта на Емилијано Сала и пилотот Дејвид Иботсон донела нови детали, во крвта на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Се сметаше за симбол во борбата против корупцијата, а сега истражителката Катица Јанева се чини дека е вмешана во скандалозен случај на уцени. Зошто аферата ...
сите 835 | | | веќе видена

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 500 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 182 | | | веќе видена

Во Охрид се одбележа Денот на Армијата. На центрланата прослава при одбележување на 27 годишнината на македонската Армија присуствуваа воени претставници од ...
сите 184 | | | веќе видена

За некои самотијата е најголем благослов, додека други ја сметаат за рецепт за несреќен живот. Овие три хороскопски знаци секогаш сакаат да бидат во љубовна ...
сите 197 | | | веќе видена

Обвинителката од СЈО, Фатиме Фетаи за ТВ21 вели дека три и пол години работела против криминалот и нејзините предмети се чисти. Вели дека тие не можат да се ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали трагично загинатиот фудбалер Сала бил затруен со јаглероден моноксид ?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: