Денес има живот како од бајките, а некогаш била на дното: Поради дрога завршила во затвор, а потоа во неа се заљубил 27 години постар милијардер

32-годишната убавица проживеала живот како Пепелашка, само што сцената е поместена во Русија. Манекенката Елена Перминова денес има живот како од бајките - ...
| | веќе видена | слични

Скапите, луксузни материјални работи, ексклузивните и раскошни вили и претенциозните брендирани парчиња облека со години беа статусен симбол на богатите и ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Станиќ која веќе влезе во петтата деценија, се соблече во бикини и ја покажа својата совршена линија. Имено, пејачката на Инстаграм сподели ...
| | веќе видена | слични

 Норт Вест често ја гледаме во облека, штикли и накит од Ким, а овојпат ријалити ѕвездата ги облече двете ќеркички во металик монокини за семејна фотосесија. ...
| | веќе видена | слични

На „Инстаграм“ кружи измама во која се тврди дека оваа социјална мрежа ги менува правилата за користење, по што фотографиите на корисниците ќе можат да бидат ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Николиќ се враќа во форма. Некогашниот секс – симбол која откако се породи со ќерката Тара, мака мачи со вишокот килограми, конечно преполовена. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Kои заклучоци може да се извлечат од вчерашната конститутивна седница на Собранието на Македонија? Прво, истата се уште не е завршена, туку е прекината после ...
сите 253 | | | веќе видена

ЗА 24 ЧАСА 88 ИНФИЦИРАНИ И 6 ПОЧИНАТИ Во последните 24 часа се направени 1507 тестирања, а регистрирани се 88 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 23 -Куманово ...
сите 561 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 243 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска на прес-конференција кажа дека неидентификувани лица пратени од СДСМ приоѓале со понуди од 6 и 7-цифрени ...
сите 314 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Денес има живот како од бајките, а некогаш била на дното: Поради дрога завршила во затвор, а потоа во неа се заљубил 27 години постар милијардер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: