Нејмар тренира сам, откриени нови детали од синоќешната средба во Париз, клучен бил еден телефонски повик на Нејмар постариот


Медиумите од Шпанија пренесуваат нови детали од средбата на делегацијата на Барселона со Леонардо во Париз, пресврт во преговорите се случил кога спортскиот ...
| | веќе видена | слични

Во Шпанија веќе пренесоа дека Барселона се подготвува за финална офанзива по потписот на Нејмар, меѓутоа од ПСЖ пристигнуваат поинакви сигнали, кои наведуваат ...
| | веќе видена | слични

Шпанските медиуми денеска на големо пренесоа дека Барселона и ПСЖ полека влегуваат во напредни преговори за таканаречената операција „Нејмар“, играч кој ...
| | веќе видена | слични

Од Шпанија пристигнува вест дека првите луѓе на Барселона од утрово почнале да се собираат на Камп Ноу за да се стокми финална понуда за ангажман на Нејмар. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се сметаше за симбол во борбата против корупцијата, а сега истражителката Катица Јанева се чини дека е вмешана во скандалозен случај на уцени. Зошто аферата ...
сите 834 | | | веќе видена

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 500 | | | веќе видена

Во Охрид се одбележа Денот на Армијата. На центрланата прослава при одбележување на 27 годишнината на македонската Армија присуствуваа воени претставници од ...
сите 184 | | | веќе видена

За некои самотијата е најголем благослов, додека други ја сметаат за рецепт за несреќен живот. Овие три хороскопски знаци секогаш сакаат да бидат во љубовна ...
сите 196 | | | веќе видена

Обвинителката од СЈО, Фатиме Фетаи за ТВ21 вели дека три и пол години работела против криминалот и нејзините предмети се чисти. Вели дека тие не можат да се ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нејмар тренира сам, откриени нови детали од синоќешната средба во Париз, клучен бил еден телефонски повик на Нејмар постариот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: