НА СИТЕ ИМ Е НЕПРИЈАТНО ОД НИВ: Зошто пријателите ги избегнуваат Меган и Хари?


Принцот Хари и војвотката Меган се неисцрпна тема на британските таблоиди, а во тоа најмногу придонесуваат со своето кршење на сите кралски правила. Хари е ...
| | веќе видена | слични

 Принцот Вилијам, Кејт Мидлтон и нивните три дечиња беа забележани како се симнуваат на аеродром во Шкотска, и тоа од економска класа. Вилијам и Кејт со ...
| | веќе видена | слични

 Меган Маркл деновиве во јавноста беше окарактеризирана како најголем хипокрит, со тоа што се претставува како поборник за животната средина и природата, а на ...
| | веќе видена | слични

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл, постојано е на удар на јавноста поради своето однесување и одлуки што не му прилегаат на еден член на кралското семејство. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поради однесувањето на неговата сопруга, дури и принцот Хари станува помалку омилен кај британската јавност. Војвотката од Сасекс повторно е на удар на ...
| | веќе видена | слични

 Да се работи за овој кралски пар дефинитивно не е работа од соништата - дадилка, телохранител, приватна секретарка кој сè си даде отказ од кај Меган и Хари? ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

МЛАДО МОМЧЕ ПОЧИНА ОД КОРОНАВИРУСОТ Починатиот 22 годишен пациент од Скопје е лице со Даунов синдром, примен во ГОБ „8 Септември“ во тешка општа состојба на ...
сите 381 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 235 | | | веќе видена

Собранието е веќе конституирано и тече рокот од 10 дена за доделување на мандатот за состав на Влада, вели министерката за правда во заминување Рената ...
сите 279 | | | веќе видена

Македонско друштво „Илинден“-Тирана по повод Илинден упатија честика до сите Македонци. Почитувани Македонци и Македонки во Албанија, татковина Македонија и ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НА СИТЕ ИМ Е НЕПРИЈАТНО ОД НИВ: Зошто пријателите ги избегнуваат Меган и Хари?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: