КОСТАДИНОВ: Заев се соочи со смртта за денес да живееме слободно пред вратите на ЕУ и НАТО


Портпаролот и пратеник на СДСМ, Коста Костадинов, како верен сопартиец и сограѓанин на премиерот води битка да го одбрани Зоран Заев и во реалниот и во ...
| | веќе видена | слични
3 копии
8 копии

Како што напредува истрагата така нервозата и паниката во ВМРО-ДПМНЕ расте. Нервозата кулминираша со вчерашниот распит на еден од осомничените во случајот ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
| | веќе видена | слични

„Дали криминалната ВМРО-ДПМНЕ е нервозна бидејќи Зоки Кичеец е на распит во ОЈО? Особено имајќи предвид дека Христијан Мицкоски пред неколку дена јавно призна ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

„Шефот е осомничен за криминал од пред два дена, така да работа во институција со осомничен шеф не постои, денес гледаме расчистување со криминалот, па треба ...
сите 393 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи (УЈП) од денеска почнува со контролите во фирмите на Бојан Јовановски и кај физичките и правните лица поврзани со случајот „Рекет“. ...
сите 294 | | | веќе видена

Нина Ангеловска, една од основачите на „Групер.мк“, која е предложена за нов министер за финансии, синоќа по објавувањето на одлуката, се огласи на својот ...
сите 116 | | | веќе видена

 Некои жени се едноставно создадени за брак – тие се добри сопруги, посветени на саканиот и домаќинки – дали сте и вие меѓу нив, според хороскопскиот знак? ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КОСТАДИНОВ: Заев се соочи со смртта за денес да живееме слободно пред вратите на ЕУ и НАТО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: