Ви останува детергент на ИЗМИЕНИТЕ САДОВИ? Се изложувате на ОВИЕ опасности!

Во секој од нас живеат во просек 1,5 килограми микроорганизми кои имаат значајна улога во правилното функционирање на нашето тело. Тие уште се нарекуваат ...
| | веќе видена | слични

Интернетот е полн со секакви идеи за борба против проширени пори, митесери или темни дамки на лицето предизвикани од сонце. Честопати ова е напишано од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 213 | | | веќе видена

Пазарот на електрична енергија е либерализиран за сите потрошувачи, вклучувајќи ги и домаќинствата, соопшти ЕСМ. Како што наведуваат од компанијата во ...
сите 238 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието во заминување, Талат Џафери се уште не испратил до претседателот на државата Стево Пендаровски известување дека Собранието е ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ви останува детергент на ИЗМИЕНИТЕ САДОВИ? Се изложувате на ОВИЕ опасности!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: