Меси речиси сигурно го пропушта почетокот на сезоната во Примера


Големата sвезда на Барселона и вистинска клупска легенда Лео Меси најверојатно ќе го пропушти почетокот на новата кампања во Шпанското првенство. Аргентинецот ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Лео Меси попладнево одработи тренинг со преостанатиот дел од тимот што е добра вест за тренерот Ернесто Валверде но и не толку добра за Бетис, следниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги ги оценува како неточни, неосновани и нестручни наводите дека зголемените цени на електричната енергија ќе ...
сите 309 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ работи на формирање на парламентарно мнозинство, изјави денеска партискиот портпарол Димче Арсовски, додавајќи дека „ниту ги потврдува, ниту ги ...
сите 277 | | | веќе видена

Меѓународна помош почна да пристигнува во Либан откако во две огромни експлозии во вторникот вечерта загинаа повеќе од 100 луѓе и над 4.000 се повредени. ...
сите 319 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 279 | | | веќе видена

Во врска со вчерашната изјава од кабинетот на претседателот на државата г-н Стево Пендаровски дека „Во 2016 година, тогашниот претседавач, Трајко Вељаноски ...
сите 159 | | | веќе видена

Најпрво изјави Зоран Заев, лидерот на СДСМ, дека со 15 пратеници не може да се стане премиер, алудиурајќи на проектот на ДУИ за прв Албанец премиер. На оваа ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меси речиси сигурно го пропушта почетокот на сезоната во Примера

Од:
До кого (е-маил):
Порака: