Пожар избувна во куќа во Бардовци


6 копии
9 копии
5 копии
3 копии

Екипи на Територијалната противпожарна единица (ТППЕ) од Кочани претпладнево го локализираа и целосно го изгаснаа шумскиот пожар што вчера попладне избувна во ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Локализирани се 70 проценти од пожарот кај скопското село Љубин, што избувна на потегот кон село Рашче во Општина Сарај, а во неговото гаснење е вклучен и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кариерата на Ренато Санчес, некогаш најдобриот млад фудбалер не го доби очекуваниот правец по неговиот трансфер од Бенфика во Баерн Минхен. Младиот Португалец ...
сите 323 | | | веќе видена

Поголемиот број од луѓето имаат некои мали навики или начини на однеување за кои мислат дека се нормални, но научниците велат дека овие шест навики се симптоми ...
сите 221 | | | веќе видена

– Попладнево, околу 17 часот, на улица „Илинденска" во Тетово, полициски службеници запреле патничко моторно возило „Мерцедес" со скопски регистерски ознаки во ...
сите 269 | | | веќе видена

Повеќе пожари има во Македонија, при што денеска гори во Богданци, но и во Гостивар. Попладнево гори пред влезот во Гостивар. Пожарот засега нема да загрози ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пожар избувна во куќа во Бардовци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: