Седум цветни фустани инспирирани од Дуа Липа за совршен крај на летото

Скапите, луксузни материјални работи, ексклузивните и раскошни вили и претенциозните брендирани парчиња облека со години беа статусен симбол на богатите и ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Станиќ која веќе влезе во петтата деценија, се соблече во бикини и ја покажа својата совршена линија. Имено, пејачката на Инстаграм сподели ...
| | веќе видена | слични

 Норт Вест често ја гледаме во облека, штикли и накит од Ким, а овојпат ријалити ѕвездата ги облече двете ќеркички во металик монокини за семејна фотосесија. ...
| | веќе видена | слични

Шармантната Елена Стојановска гледачите речиси секое утро имаат прилика да ја гледаат на утринската програма на ТВ Сител „Ја сакам Македонија“, каде со својот ...
| | веќе видена | слични

На „Инстаграм“ кружи измама во која се тврди дека оваа социјална мрежа ги менува правилата за користење, по што фотографиите на корисниците ќе можат да бидат ...
| | веќе видена | слични

 Џон Бон Џови е познат за многу нешта – тој е еден од највлијателните рок музичари, се појавил во неколку серии, неколку пати е избран за најатрактивниот ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Николиќ се враќа во форма. Некогашниот секс – симбол која откако се породи со ќерката Тара, мака мачи со вишокот килограми, конечно преполовена. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најголемиот синдикат во земјава бара регулаторите да ја преиспитаат одлуката за зголемување на цената на струјата. Сметаат дека повисоката цена лошо ќе се ...
сите 371 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 235 | | | веќе видена

И покрај податокот дека неколку дена по ред имаме помалку од 10% инфицирани од бројот на спроведени тестови, Македонија и натаму се наоѓа на врвот во Европа ...
сите 494 | | | веќе видена

На фирмите кои ја затаија државната помош дадена како поддршка поради корона – кризата Владата им дава шанса до утре да им ги исплатат парите на своите ...
сите 141 | | | веќе видена

„Денеска поднесов тужба за клевета против портпаролот на Христијан Мицкоски, Наум Стоилковски, кој е финансиран од партијата да шири лаги во интерес на ...
сите 244 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Седум цветни фустани инспирирани од Дуа Липа за совршен крај на летото

Од:
До кого (е-маил):
Порака: