ВМРО-ДПМНЕ за контроверзната изјава од Заев


13 копии

Катица Јанева и Зоран Заев се лице и опачина на иста паричка која што значи криминал. Катица Јанева е рекетарот на Зоран Заев, а Заев e човекот кој и даде ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Тоа што апсењето на Катица Јанева е речиси 2 месеца задоцнето отвара уште поголем сомнеж дека Зоран Заев е спремен да жртвува било кој само да си ја спаси ...
| | веќе видена | слични
14 копии
5 копии

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
| | веќе видена | слични
6 копии
9 копии

Мотивите на Костадин Костадинов за заташкување на истрагата за „Рекет“ се јасни. Се работи за страв јавноста да не дознае дали во телефонот на Боки Тредичи ...
| | веќе видена | слични

Четири месеци Јавното обвинителство на Рускоска и Јовески ги имаат снимките за случајот „Рекет“, но уште не презема ништо, обвинуваат од ВМРО-ДПМНЕ. - ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Катица Јанева е алката без која не е можен рекетот, но и човекот којшто очигледно многу знае за него, изјави денеска на прес-конференција портпаролот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Катица Јанева и Зоран Заев се лице и опачина на иста паричка која што значи криминал. Катица Јанева е рекетарот на Зоран Заев, а Заев e човекот кој и даде ...
сите 554 | | | веќе видена

Денеска, претставници на СЈО, за првпат се произнесоа за апсењето на нивната шефица Дипломатските претставници во Скопје се воздржуваат од јавни изјави за ...
сите 265 | | | веќе видена

Младо момче од Скопје било повредено во ногата од залутан куршум додека работело.Околу 12.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во селото Сарај, скопско, ...
сите 292 | | | веќе видена

Правосудниот систем во Република Македонија е пред целосен рacпад, по ескалиpaњето на најголемата афера во македонската историја, аферата Pекет. Откако целата ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ за контроверзната изјава од Заев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: