Дара Бубамара на 44 години ги покажа градите под проѕирниот комбинезон (ФОТО)

Познатата пејачка Дара Бубамара ова лето работи со полна пареа. Полни клубови и дискотеки каде и да се појави, а сезонава е најчеста гостинка во Црна Гора. ...
| | веќе видена | слични

20 август 2019, ден кога македонската пејачка Елена Миленковска која по учеството во „Ѕвездите на Гранд“ остана да живее и работи во Белград, славеше роденден. ...
| | веќе видена | слични

По учеството во последната сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Елена Миленковска остана да живее и гради кариера во Белград. Патем, Еленче ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Николиќ се враќа во форма. Некогашниот секс – симбол која откако се породи со ќерката Тара, мака мачи со вишокот килограми, конечно преполовена. ...
| | веќе видена | слични

Македонската пејачка Елена Миленковска, по учеството на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд3 остана да живее и работи во Белград. View this post on Instagram A ...
| | веќе видена | слични

На денешен ден, 20 август, се роди легендарниот музичар Дино Дворник, кој ако беше жив, ќе наполнеше 55 години.По повод роденденот на популарниот крал на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 202 | | | веќе видена

Нови 200 случаи на КОВИД-19, 15 оздравени и четири починати лица, е билансот што го регистрира вчера Министерството за здравство. Според податоците, по Скопје, ...
сите 532 | | | веќе видена

Независниот синдикат на полицијата (НСП) во пресрет на формирањето на новата влада упати порака да се внимава кој на каква позиција се поставува во ...
сите 151 | | | веќе видена

Пазарот на електрична енергија е либерализиран за сите потрошувачи, вклучувајќи ги и домаќинствата, соопшти ЕСМ. Како што наведуваат од компанијата во ...
сите 243 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието во заминување, Талат Џафери се уште не испратил до претседателот на државата Стево Пендаровски известување дека Собранието е ...
сите 185 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дара Бубамара на 44 години ги покажа градите под проѕирниот комбинезон (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: