На 61 година му родила дете на синот (ФОТО и ВИДЕО)


Силни болки во грбот ја однеле Данет Глиц од Јужна Дакота на лекар, но таа не можела ни да претпостави што ќе се случи на операциониот стол. Данет Глиц била ...
| | веќе видена | слични

Кога стигнала во болница , докторите и рекле дека ќе роди близнаци и дека породувањето е веќе почнато. Данет се шокирала, а возбудата уште повеќе се зголемила ...
| | веќе видена | слични

На малата Аби која имала леукемија, и биле направени операции и третмани, добила нова коскена срж, но и била дијагностицирана нова болест, болест во која ...
| | веќе видена | слични

21- годишнта Амбер Хјуз, очекувала дека веднаш после царскиот рез ќе го држи своето бебе во рацете, но наместо тоа, гледала како лекарите во паника го барале ...
| | веќе видена | слични

На плажата Gold Harbor во Глостер се случила несекојдневна несреќа. Чадор за сонце носен од ветерот се забил во левото рамо на 13 годишно момче и за влакно го ...
| | веќе видена | слични

Останато

На прашањето: дали очекува да почнат лични дисквалификации врз неа и врз дел од обвинителите во тимот како тоа дека против Катица Јанева се водела судска ...
сите 338 | | | веќе видена

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 331 | | | веќе видена

„Има, како и секаде, една одредена мала група корумпирани луѓе коишто работат тука и коишто успеваат да „бутнат“ по некој телефон. Ние вршиме редовни контроли, ...
сите 212 | | | веќе видена

Екипи на охридската Противпожарна единица, со две возила и соодветен број пожарникари од вчера го гасат пожарот, кој во попладневните часови избувна над селото ...
сите 421 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 95 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски го прашува републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески каде се парите од рекетот ако објавениот извештај навистина ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На 61 година му родила дете на синот (ФОТО и ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: