АПОКАЛИПТИЧНО НЕВРЕМЕ во Сараево - авионите пренасочени кон Загреб и Белград

Силно невреме вчера погоди делови од Босна и Херцеговина, а во Сараево два авиони не успеале да слетаат на аеродромот поради слаба видливост, по што биле ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Поради силна бура која корнеше дрвја и далноводи во јужните и централните делови на Германија во прекин е железничкиот и патниот сообраќај. Операторот на ...
| | веќе видена | слични

Поради големо невреме, коешто корнело дрвја и далноводи, во јужните и централните делови на Германија железничкиот и патниот сообраќај се во прекин! Операторот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Исполнети се сите услови за безбедно гласање, соопштија од Државната изборна комисија (ДИК). Ги повикаа граѓаните да излезат да гласаат. „Апелирам граѓаните ...
сите 677 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување на Алфа телевизија истакна дека лидерот на СДСМ, Зоран Заев бега од дебати бидејќи не ...
сите 464 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 65 | | | веќе видена

Фејсбук статус на Зоран Заев: Ви благодарам! Нивната борба за слобода е темелот на нашата борба за слобода. Голема чест ми е што зад исправните политики на ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

АПОКАЛИПТИЧНО НЕВРЕМЕ во Сараево - авионите пренасочени кон Загреб и Белград

Од:
До кого (е-маил):
Порака: