Must have: Романтични обетки со црвено срце и коноп за несекојдневни стајлинзи

Во последните денови од летото, време е да ги искористиме максимално сите стајлинзи и модни додатоци што му прилегаат на ова време. Денеска ви презентираме ...
| | веќе видена | слични

Кога актуелните тенденции ќе ги имплементирате во вашиот имиџ на начин што зборува за вашата лична креативност и потреба да отстапите од стандардите, тогаш ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Kои заклучоци може да се извлечат од вчерашната конститутивна седница на Собранието на Македонија? Прво, истата се уште не е завршена, туку е прекината после ...
сите 255 | | | веќе видена

ЗА 24 ЧАСА 88 ИНФИЦИРАНИ И 6 ПОЧИНАТИ Во последните 24 часа се направени 1507 тестирања, а регистрирани се 88 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 23 -Куманово ...
сите 566 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 243 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска на прес-конференција кажа дека неидентификувани лица пратени од СДСМ приоѓале со понуди од 6 и 7-цифрени ...
сите 314 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Must have: Романтични обетки со црвено срце и коноп за несекојдневни стајлинзи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: