iPhone 11, 11 Pro, 11R, 11 Max


Новите гласини ни кажуваат дека Apple ќе најави три нови iPhone модели во септември оваа година. Apple веке неколку години во низа најавува нови телефони во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Компанијата Apple е првата која направи револуција кај паметните телефони и дефинитивно iPhone беше, сеуште е, и ќе биде еден од најпопуларните телефони ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Kои заклучоци може да се извлечат од вчерашната конститутивна седница на Собранието на Македонија? Прво, истата се уште не е завршена, туку е прекината после ...
сите 257 | | | веќе видена

ЗА 24 ЧАСА 88 ИНФИЦИРАНИ И 6 ПОЧИНАТИ Во последните 24 часа се направени 1507 тестирања, а регистрирани се 88 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 23 -Куманово ...
сите 590 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 243 | | | веќе видена

Најпрво изјави Зоран Заев, лидерот на СДСМ, дека со 15 пратеници не може да се стане премиер, алудиурајќи на проектот на ДУИ за прв Албанец премиер. На оваа ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

iPhone 11, 11 Pro, 11R, 11 Max

Од:
До кого (е-маил):
Порака: