Убави девојки ја прикажуваат „најгрдата“ верзија од себеси (фото)

 Дали во телефонот имате луди фотки од себе кое не би дале никому да ги види? Некои девојки имаа храброст за тоа. Дали понекогаш кога ви е здодевно дома, па ...
| | веќе видена | слични

 Стив Кат е уметникот којшто се потпишува зад овие сурови, сатирични и провокативни парчиња на дигитална уметност. Тие во себе кријат длабоки пораки и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Настрана од партиските препукувања за тоа кој ќе формира влада, една интересна најава во денешното партиско соопштение на СДСМ, може да вознемири многу судии. ...
сите 523 | | | веќе видена

Повеќе од 60 лица се уште се водат како исчезнати во Бејрут, четири дена по експлозијата во пристаништето, во која загинаа повеќе од 150 лица, изјави денеска ...
сите 465 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 256 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Роднини и пријатели трет ден по ред интензивно го пребаруваат пределот околу Белештевска Река во Повардарието и трагаат по Спасе Димовски, за кого веќе ...
сите 390 | | | веќе видена

Министерството за образование и наука има предлог-план како ќе почне да се реализира учебната 2020/2021 година од 1 септември. Тој треба да се финализира во ...
сите 242 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Убави девојки ја прикажуваат „најгрдата“ верзија од себеси (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: