Жена го претепала сопругот со метла, па се заканила дека ќе скокне од балкон - семејна драма во Белград


Триесетгодишната Ј.Ѓ. е приведена откако со метла неколку пати го удрила 29-годишниот сопруг Д.Ѓ. во белградската нселба Ѕведара. Како што пишуваат српските ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Против двајца кичевци е поднесена кривична пријава поради тоа што „незаконски влијаеле врз сведоци“. Како што соопшти МВР, надворешната канцеларија за ...
| | веќе видена | слични
3 копии
5 копии

Кумановската полиција поднесе кривична пријава против деветнаесетгодишен кумановец кој за помалку од три месеци извршил пет тешки кражби на различни локации во ...
| | веќе видена | слични
4 копии
4 копии
2 копии
5 копии

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград ги уапсиле 33-годишната Н.С. и 23-годишната С.П., бугарски државјанки, поради постоење сомнение ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување на Алфа телевизија истакна дека лидерот на СДСМ, Зоран Заев бега од дебати бидејќи не ...
сите 436 | | | веќе видена

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Ј.Ј.(51) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторени ...
сите 194 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 231 | | | веќе видена

На Јутуб се појавија снимки на кои се слушаат гласовите на високи функционери на една владеачка партија кои не бираат метод и начин како да дојдат до глас ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жена го претепала сопругот со метла, па се заканила дека ќе скокне од балкон - семејна драма во Белград

Од:
До кого (е-маил):
Порака: