Реал го испрати Лунин на позајмица во тим од Ла Лига, наскоро ќе му се приклучи уште еден соиграч од „кралевите“


Зинедин Зидан полека го комплетира целиот ростер со кој ќе ја одигра новата сезона која стартува овој викенд. По доаѓањата во клубот, сега следат и неколку ...
| | веќе видена | слични

На почетокот на летниот преоден рок се чинеше дека само една работа е јасна во тимот на Зинедин Зидан, а истата беше поврзана за голманската позиција каде уште ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лука Модриќ на саботниот натпревар против Селта Виго се претвори во прва жртва на новото правило во шпанската Примера, средба на која Хрватот истовремено го ...
| | веќе видена | слични

Комитетот за натпреварување при Фудбалската федерација на Шпанија ги изрече казните за црвените картони кои беа доделени изминатиов викенд во Ла Лига, Модриќ и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 268 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 162 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 188 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал го испрати Лунин на позајмица во тим од Ла Лига, наскоро ќе му се приклучи уште еден соиграч од „кралевите“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: