Мане: Умор постои само во вашата глава


2 копии

Челси во средата во Истанбул го загуби Суперкуп мечот од Ливерпул на пенали откако Тами Абрахам не го реализираше петтиот пенал за својот тим. Изминатите два ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул ја започна сезоната со освоен трофеј откако во Супер купот на УЕФА го совладаа Челси по подоброто изведување на пеналите. Вообичаено е по секој освоен ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул во средата го освои Супер купот откако во Инстанбул го победи Челзи после изведувањето на пенали. „Црвените“ така во новата сезона тргнаа со трофеј ...
| | веќе видена | слични

Кристиано Роналдо натпреварот од европскиот Супер куп го следеше од својот удобен дом, а друштво му правеше неговата партнерка Георгина. Роналдо лежеше на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Освен Стефани Фрапарт , целата судиска екипа на мечот на кој со пенали победи Ливерпул , беше женска , што само по себе е историски настан. Но , сепак има и ...
| | веќе видена | слични

Клучниот пенал кој го одлучи победникот на европскиот Суперкуп помеѓу Ливерпул и Челзи, предвизика лавина реакции и различни толкувања дали требаше да биде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Околу барањето на претседателот Стево Пендаровски за политичка одговорност, вицепремиерката смета дека Владата не е единствена што има политичка одговорност ...
сите 416 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 249 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Признанието на премиерот Заев дека има докази поврзани со Катица Јанева која за него се однесува идиотски го запали црвеното светло кај дел од странските ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мане: Умор постои само во вашата глава

Од:
До кого (е-маил):
Порака: