РК Вардар: ⚠️ До 21 август трае ПРИОРИТЕТНАТА продажба на билети за сезоната 2019/20, по што до 9 септември ќе следи редовна продажба на сезонски билети‼

⚠️ Неделава на билетарницата во СЦ Јане Сандански во периодот од 10 до 18 часот, секој работен ден сопствениците на сезонски билети од претходната сезона имаат ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Вардар со убедливи 31:24 го совлада АЕК во пријателски натпревар одигран во Скопје.Грчкиот тим кој победи на турнирот во Струга, остана во Македонија за да ...
| | веќе видена | слични

Павел Атман е повреден, има проблеми со прстот и веројатно нема да игра за Вардар во Саудиска Арабија на Супер Глоуб. Рускиот репрезентативец летово го засили ...
| | веќе видена | слични

Екипите на Вардар и Еурофарм Работник денеска во малата сала во СЦ „Јане Сандански“ одиграа пријателски натпревар кој беше богат со голови. Победата ја однесе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 268 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 162 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 188 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

РК Вардар: ⚠️ До 21 август трае ПРИОРИТЕТНАТА продажба на билети за сезоната 2019/20, по што до 9 септември ќе следи редовна продажба на сезонски билети‼

Од:
До кого (е-маил):
Порака: