Старица тешко повредена во сообраќајка во кичевско

2 копии
5 копии

Охрижанец е тешко повреден откако се обидувал да влезе и да го сопре возилото коешто само почнало да се движи наназад. Како што информира полицијата, вчера во ...
| | веќе видена | слични
6 копии
5 копии
4 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Обвинителката која е дел од тимот на Катица Јанева, Ленче Ристовска преку социјалните мрежи испрати интересна порака. Таа без да нагласи за кој е наменета ...
сите 138 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 147 | | | веќе видена

Официјалните активности на Обвинителството за расветлување на случајот „Рекет“ вчера продолжија со исказ на Бурим Рустеми, третиот обвинител од Специјалното ...
сите 106 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 52 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Старица тешко повредена во сообраќајка во кичевско

Од:
До кого (е-маил):
Порака: