Пресврт: Балотели се враќа во Серија А – трансферот може уште утре да биде потврден!

Изгледа дека италијанскиот напаѓач Марио Балотели конечно го избрал клубот за наредната сезона. Балотели во последно време најмногу се поврузваше со Фламенго и ...
| | веќе видена | слични

Бреша конечно успеа да се врати во Серија А, а деновиве во клубот пристигна Марио Балотели. Балотели се пресели во Бреша како слободен играч откако му истече ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Марио Балотели официјално има нов клуб. Контроверзниот Италијанец се врати во татковината и потпиша за клубот од градот во кој израсна – Бреша. Иако Балотели е ...
| | веќе видена | слични

Марио Балотели ова попладне и официјално беше претставен како звучно и најголемо засилување на Бреша, по што експресно ја одработи и првата прес-конференција ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 268 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 162 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 188 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пресврт: Балотели се враќа во Серија А – трансферот може уште утре да биде потврден!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: