Разоткриени славните личности со најмногу лажни фанови на Instagram

2 копии

Најмладата сестра од кланот Кардашијан-Џенер, инспирација за својот последен аутфит пронашла во старите фотографии на своите сестри. 22-годишната Кајли Џенер, ...
| | веќе видена | слични

Иако Кардашијанките често ги прозиваат за фотошопирање на фотографиите кои ги објавуваат на социјалните мрежи, 40-годишната Кортни го „запали“ Инстаграм со ...
| | веќе видена | слични

Иако е тешко да се поверува дека некој може да биде во центарот на вниманието покрај целото семејство Кардашијан , очигледно тоа и успеа на Софија Ричи. Таа за ...
| | веќе видена | слични

 Речиси секој се восхитува на бројот на следбеници на профилите на познатите. Но, неретко забораваме дека многу од нив би направиле сè за да го зголемат овој ...
| | веќе видена | слични

Институтот за модерен музички перформанс од Велика Британија, ги анализирал Инстаграм профлилите на познатите личности, за да утврди кој има најмногу лажни ...
| | веќе видена | слични

Институтот за модерен музички перформанс од Велика Британија ги анализираше профилите на познатите личности, со цел да утврди кој има најмногу лажни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Продолжуваат обвинувањата на релација власт – опозиција за случајот „Рекет“. За вмро дпмне ,Катица Јанева и обвинителите на сјо повеќе немаат кредибилитет, ...
сите 1137 | | | веќе видена

Околу барањето на претседателот Стево Пендаровски за политичка одговорност, вицепремиерката смета дека Владата не е единствена што има политичка одговорност ...
сите 416 | | | веќе видена

Почитувани граѓани, почитувани претставници на медиумите, На прес конференцијата одржана во белиот дворец на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски призна дека се ...
сите 281 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Разоткриени славните личности со најмногу лажни фанови на Instagram

Од:
До кого (е-маил):
Порака: