Андре Силва се враќа во Шпанија, сега во Валенсија


2 копии
2 копии

Жорге Мендеш долго време важи за еден од најдобрите, ако не и најдобар фудбалски агент во светот. Во последно време тој примат можеби му го одзеде Мино Раиола, ...
| | веќе видена | слични

Aталанта и Милан имаа соработка во последно време. Клубот од Бергамо се спрема за почетокот на новата сезона во Серија А, а во првото коло ги очекува натпрвеар ...
| | веќе видена | слични

Се ближи почетокот на првенството во италијанската Серија А, а во Милано се уште не ги склопиле „коцките“ во целост. „Росонерите“ доведоа неколку играчи до ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 268 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 162 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 188 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Андре Силва се враќа во Шпанија, сега во Валенсија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: