Манџукиќ ја одби Севилја, на пат е кон Баерн Минхен


Директорот на Јувентус, Фабио Паратичи, зборуваше за иднината на Пауло Дибала. „Старата дама“ бара нов тим за аргентинска sвезда, затоа што тоа не влегува во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

И денес сме тука да следиме се што се случува на трансфер пазарот. Бидете во тек! Јувентус потврди – мора да заминат шест играчи! Трансферот на Ловрен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Околу барањето на претседателот Стево Пендаровски за политичка одговорност, вицепремиерката смета дека Владата не е единствена што има политичка одговорност ...
сите 416 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 267 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манџукиќ ја одби Севилја, на пат е кон Баерн Минхен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: