Автомобилска алијанса инвестира во AI Start-Up Recogni


Останато

Универзитетскиот професор Тони Дескоски на својот Фејсбук профил сподели статус во кој вели дека претседателот Стево Пендаровски вчера имал многу добра порака ...
сите 135 | | | веќе видена

Аудио снимките кои ги објави „Ла Верита“, откриваат детали за некои од фирмите кои се под истрага во „Империја“, освен што откриваат, според италијанскиот ...
сите 798 | | | веќе видена

По силните пораки на премиерот Зоран Заев, претседателот Стево Пендаровски, јавноста, меѓународната заедница, меѓу кои и амбасадата на САД за нов почеток на ...
сите 122 | | | веќе видена

Институциите се должни во ефикасна постапка да ги расчистат актуелните случаи и без одлагање да ги процесуираат предметите за незаконското прислушување од ...
сите 313 | | | веќе видена

Бледа телевизиска сапуница е и денешната прес конференција за членот на Извршниот комитет на ВМРО ДПМНЕ, Цветан Трипуновски, кој во име на неговата партија, ја ...
сите 147 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека новинарите кои пишуваа за скандалозните криминали на Зоран Заев и картелот околу него не се суетни.Тие се гласот на граѓаните и не ...
сите 229 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Автомобилска алијанса инвестира во AI Start-Up Recogni

Од:
До кого (е-маил):
Порака: