Познати сите двојки за четвртото квалификациско коло во ЛШ


12 копии

По извонредниот настап на мечот против Копенхаген, кога преку пенали, Црвена Звезда дојде до пласман во последното коло од квалификациите за ЛШ, го испофалија ...
| | веќе видена | слични

Дел од српските медиуми објавија информација дека раководството на Јанг Бојс не им продава билети на српските иселеници во Швајцарија, кои сакаат да ...
| | веќе видена | слични

Грчкиот медиум „Метро Спорт“ излезе со насловна страница „УЕФА Мафија“, како реакција на судењето на англискиот арбитер Крејг Поусон, кој досуди три пенали за ...
| | веќе видена | слични

Динамо Загреб вчера, на крилата на нашиот репрезентативец Аријан Адеми стигна до убедлива победа против Ференцварош од 4:0 и со тоа се пласираше во плеј-офот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ремито 1:1 на домашен терен се покажа само како загревање за Динамо Загреб кој беше апсолутен фаворит во третото коло од ЛШ против Ференцварош. На реваншот го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Христијан Мицкоски да не се крие зад статуси на социјалните мрежи со кои се обидува да избега одговори на прашањата за кои треба да се изјсани. Особено, откако ...
сите 659 | | | веќе видена

„Зоран Заев не го прима неговиот пулен и штитеник Боки 13 во премиерскиот кабинет во Владата, туку на фотографиите е Христијан Мицкоски маскиран во политичар ...
сите 356 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 148 | | | веќе видена

Обвинителката која е дел од тимот на Катица Јанева, Ленче Ристовска преку социјалните мрежи испрати интересна порака. Таа без да нагласи за кој е наменета ...
сите 732 | | | веќе видена

Господине Јанушев, аферата „Рекет“ е во полн ек. Најмногу избувна по објавувањето на снимките во електронското издание на италијанскиот весник „Ла верита“. ...
сите 155 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 147 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познати сите двојки за четвртото квалификациско коло во ЛШ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: