Ова семејство секоја минута заработува по 70.000 долари


Иако членовите на кралските семејства во Саудиска Арабија се сигурно на врвот на списокот на најбогати луѓе во светот, нивните имиња сепак не се наведени на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Најбогатото семејство на светот, семејството Валтон, заработува 70.000 долари секоја минута. Додека завршите со читање на овој текст, најбогатото семејство на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога ќе завршите со читањето на четвртиот пасос од овој текст, најбогатото семејство во светот ќе биде побогато за уште 70.000 долари. Tоа значи дека за еден ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Околу барањето на претседателот Стево Пендаровски за политичка одговорност, вицепремиерката смета дека Владата не е единствена што има политичка одговорност ...
сите 416 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 267 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова семејство секоја минута заработува по 70.000 долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: