Ова семејство секоја минута заработува по 70.000 долари


Синот на актерот Клинт Иствуд, Скот Иствуд, во едно од своите интервјуа напоменал дека не сакал да биде запомнат по богатството или поврзаноста со легедарниот ...
| | веќе видена | слични

Членовите на кралското семејство во Саудиска Арабија се наоѓаат на самиот врв на листата на најбогати луѓе на светот, но за малкумина од нив се знае со колкаво ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Иако членовите на кралските семејства во Саудиска Арабија се сигурно на врвот на списокот на најбогати луѓе во светот, нивните имиња сепак не се наведени на ...
| | веќе видена | слични
13 копии
повеќе

Останато

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Ј.Ј.(51) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторени ...
сите 221 | | | веќе видена

На патот Чашка – Велес, после железничкиот премин во населба Превалец, вчера во 15.45 часот било пријавено дека патничко возило „рено клио“, со велешки ...
сите 221 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување на Алфа телевизија истакна дека лидерот на СДСМ, Зоран Заев бега од дебати бидејќи не ...
сите 341 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 215 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека ако ја добијат довербата на следните избори, ќе ја намалат администрацијата за 20 отсто. „Никој нема да изгуби работно ...
сите 59 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова семејство секоја минута заработува по 70.000 долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: