Крвната група го одредува карактерот на жената: Запишано во вените...

2 копии
3 копии
2 копии

 Добриот оброк може да подобри сечие расположение, но за овие хороскопски знаци може и многу повеќе од тоа. Овие знаци уште не завршени со едниот оброк, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Откријте во кои хороскопски знаци се раѓаат најборбените, најстрасните и најсилните жени. Лав Таа е многу силна жена, која не дозволува лесно да ја носат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Обвинителката која е дел од тимот на Катица Јанева, Ленче Ристовска преку социјалните мрежи испрати интересна порака. Таа без да нагласи за кој е наменета ...
сите 138 | | | веќе видена

Официјалните активности на Обвинителството за расветлување на случајот „Рекет“ вчера продолжија со исказ на Бурим Рустеми, третиот обвинител од Специјалното ...
сите 107 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 156 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Крвната група го одредува карактерот на жената: Запишано во вените...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: