Какви фотографии од Шпанија: Задникот на една од најубавите Русинки на светот никогаш нема да ви биде поблиску

2 копии

Ирина ужива со наследничката и своите пријатели на одморот во Шпанија. Ирина Шајк последните недели ги минува исклучиво во уживање во летото, а моментално ...
| | веќе видена | слични

Кога сите мислеа дека Лејди Гага е главната виновничка за распаѓањето на бракот на Бредли Купер и Ирина Шајк, се случи неочекуван пресврт. Според американските ...
| | веќе видена | слични

Иако поминаа само два месеци откако се разведе, познатата манекенка Шанина Шајк забележана е во друштво на друг маж. Шанина во јуни се разведе од музичарот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Аферата помеѓу Бредли Купер и Лејди Гага и понатаму ја интригира светската јавност, а медиумите се натпреваруваат кој прв ќе дојде до вистината и ќе разоткрие ...
| | веќе видена | слични

Лејди Гага, сепак, не е девојката со која Бредли Купер е во врска по раскинот со Ирина Шајк. Како што пишуваат американските портали Гага била само параван за ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 268 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 162 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 188 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Какви фотографии од Шпанија: Задникот на една од најубавите Русинки на светот никогаш нема да ви биде поблиску

Од:
До кого (е-маил):
Порака: