„Кралевите“ нудат мегаразмена: Иско, Варан и Марсело за Нејмар


Како што ги одбија последните понуди на Барселона и Јувентус, ПСЖ така му кажа НЕ и на Реал Мадрид кој речиси и да не може да испрати подобра понуда оваа. ...
| | веќе видена | слични

Бразилецот Нејмар дефинитивно ќе биде најспоменувано име на трансфер пазарот до крајот на летниот преоден рок, од едноставна причина што ПСЖ веќе отворено ...
| | веќе видена | слични

Нејмар ги разлути фановите на ПСЖ со самоиницијативното барање кое го достави до клубот за трансфер ова лето, но додека одговорните луѓе на „светците“ работат ...
| | веќе видена | слични

Сагата околу евентуалниот трансфер на Нејмар од ПСЖ и Барселона никако да заврши, секојдневно излегуваат нови информации дека работата е завршена, дека нема ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 268 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 162 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 188 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Кралевите“ нудат мегаразмена: Иско, Варан и Марсело за Нејмар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: