„ТЕ-ТО“ беше во стечај, а сега е рекордер по неплатен данок на добивка?!

Друштвото за производство на електрична енергија и топлина „ТЕ-ТО“ АД Скопје има „мака“ со позитивниот финансиски резултат, не платило данок на добивка од ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Останато

Над 100.000 граѓани кои земаа плата, пензија или социјална помош останааа без пари со затворањето на Еуростандард банката. Не можат да си ги платат основните ...
сите 228 | | | веќе видена

Согласно Уставот, во следните 20 дена, а лично верувам и порано ќе успееме да формираме Влада и стабилно парламентарно мнозинство кое ќе биде гаранција за ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„ТЕ-ТО“ беше во стечај, а сега е рекордер по неплатен данок на добивка?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: