„ТЕ-ТО“ беше во стечај, а сега е рекордер по неплатен данок на добивка?!

Друштвото за производство на електрична енергија и топлина „ТЕ-ТО“ АД Скопје има „мака“ со позитивниот финансиски резултат, не платило данок на добивка од ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Останато

За Законот за јавно обвинителство ќе се расправа во Собранието, откако работните групи на власта и опозиција не постигнаа договор пред сè за судбината на СЈО, ...
сите 358 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 194 | | | веќе видена

По четиричасовен распит во Обвинителството за организиран криминал и корупција од страна на шефицата Вилма Рускоска, специјалната обвинителка Катица Јанева ...
сите 555 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„ТЕ-ТО“ беше во стечај, а сега е рекордер по неплатен данок на добивка?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: