Таа ги родила српските принцови: Која е ПРВАТА ЖЕНА на принцот Александар? (ВИДЕО)

Принцезата од Бразил и Португалија, Марија да Глорија, била првата сопруга на српскиот принц престолонаследник Александар Втори Караѓорѓевиќ. Мајка е на ...
| | веќе видена | слични

 Вистинската љубов е реткост, особено во светот на шоубизнисот. Славните личности брзо ги започнуваат новите врски, а ги завршуваат уште побрзо, што веќе не е ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Викторија Хенао (58) својот сопруг, озлогласениот колумбиски наркобос Пабло Ескобар го запознала кога имала само 12 години, а тој 23. На 14 години ја присилил ...
| | веќе видена | слични

Американскиот претседател Доналд Трамп размислувал за кандидатура уште во 1986 година. Тогаш се откажал затоа што мислел дека е премлад за оваа функција, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Еден од најголемите хитови на Дино Мерлин крие една прекрасна приказна за неговата некогаш забранета љубов, а денеска негова сопруга, Амела. Се работи за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Продолжуваат обвинувањата на релација власт – опозиција за случајот „Рекет“. За вмро дпмне ,Катица Јанева и обвинителите на сјо повеќе немаат кредибилитет, ...
сите 1138 | | | веќе видена

Околу барањето на претседателот Стево Пендаровски за политичка одговорност, вицепремиерката смета дека Владата не е единствена што има политичка одговорност ...
сите 416 | | | веќе видена

Почитувани граѓани, почитувани претставници на медиумите, На прес конференцијата одржана во белиот дворец на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски призна дека се ...
сите 281 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Таа ги родила српските принцови: Која е ПРВАТА ЖЕНА на принцот Александар? (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: