Квалификации за ЛШ: Познати сите двојки за четвртото коло

Во фудбалската Лига на шампиони вчеравечер и вечерва на програмата се првите средби од последното квалификациско коло за влез во групната фаза Екипите на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
5 копии

ЛАСК Линц и Клуб Бриж имаат сосема спротивна европска приказна, а многу поуспешен е белгискиот гигант со две големи финалиња, едното во КЕШ, а второто во Купот ...
| | веќе видена | слични

Дан Петреску конечно нема да има шанса да се расправа со судиите, што како играч, и тоа одличен, му беше голема мана бидејќи вечерва од 21 часот на стадионот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По вчерашната пресконференција на јавните обвинители Јовески и Рускоска на која беше објаснето дека во милионскиот скандал „Рекет“ Катица Јанева била приведена ...
сите 168 | | | веќе видена

Пожар избувна попладнево во шума во селото Варвара во општина Студеничани во околината на Скопје, во правец кон селото Добри Дол, изјави за МИА командантот на ...
сите 272 | | | веќе видена

Пејачката Биба Додева веќе одамна важи за „двојничка“ на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева. Таа во 2017 година настапи како Катица Јанева на ...
сите 284 | | | веќе видена

За време на викендов атмосферата постепено ќе се дестабилизира па така во попладневните часови и тоа во сабота само во планинските предели од државава и тоа на ...
сите 229 | | | веќе видена

Винсент Компани летово се врати во Андерлехт и тоа во необична улога како играч-тренер, сепак по само четири кола од новата сезона ќе бидат направени одредени ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Квалификации за ЛШ: Познати сите двојки за четвртото коло

Од:
До кого (е-маил):
Порака: