Славната пејачка обвинета за наводно сексуално злоставување, манекенот изнел шокантни тврдења

2 копии

Пејачката Кејти Пери пред една недела доби тужба поради плагирање на својот хит “Dark Horse”, а сега повторно се најде во екот на скандал поради наводното ...
| | веќе видена | слични

 Исповед на машки стриптизер: „Ме иритира тоа што жените често ме гледаат како да сум вреќа мускули, која ништо не може да ја повреди.“ Да се стои среде ...
| | веќе видена | слични

Џош Клос, кој се појави заедно со Кејти Пери во спотот за „Teenage Dream“ изнесе страшни обвинувања против нејзе. Тој тврди дека откако го снимиле спотот, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Околу барањето на претседателот Стево Пендаровски за политичка одговорност, вицепремиерката смета дека Владата не е единствена што има политичка одговорност ...
сите 416 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 267 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Славната пејачка обвинета за наводно сексуално злоставување, манекенот изнел шокантни тврдења

Од:
До кого (е-маил):
Порака: