Уличен дефект кај Усје

Уличен дефект ф-150мм на ул.1 Усје (50 метри после детско игралиште), прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од с. Усје. Водоснабдувањето ќе биде ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ЈСП „Скопје“ денеска информира дека ја прошири секундарната продажна мрежа со над 20 локации (маркети, трафики и слично), што се наоѓаат на фреквентни места ...
| | веќе видена | слични

ЈСП информира дека во изминатиов период ја прошири секундарната продажна мрежа со над 20 локации (маркети, трафики и слично) кои се наоѓаат на фрекфентни места ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Поради дефект во шахта на улиците „Мите Богоевски“ и „Водоча“, денеска без вода ќе бидат корисниците во скопската населба Лисиче. Водоснабдувањето ќе биде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на роденденот на организацијата во Прилеп. Вечерва бев на роденденот на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 153 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 158 | | | веќе видена

Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уличен дефект кај Усје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: