Погба зборуваше за прашалници па добил јасна порака од Манчестер јунајтед: Нема да заминеш, ниту за 200 милиони


Пол Погба изминатиов викенд порача дека има голем знак прашалник за неговата иднина, но за Манчестер јунајтед нема никакви дилеми, Французинот продолжува на ...
| | веќе видена | слични

На почетокот на летниот преоден рок се чинеше дека само една работа е јасна во тимот на Зинедин Зидан, а истата беше поврзана за голманската позиција каде уште ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лука Модриќ на саботниот натпревар против Селта Виго се претвори во прва жртва на новото правило во шпанската Примера, средба на која Хрватот истовремено го ...
| | веќе видена | слични

Комитетот за натпреварување при Фудбалската федерација на Шпанија ги изрече казните за црвените картони кои беа доделени изминатиов викенд во Ла Лига, Модриќ и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јас во политиката не влегов за да направам семејно богатство, туку јас во политиката влегов за да работам за народот и да ја реформирам Македонија како земја ...
сите 646 | | | веќе видена

Вчера во тетовската полиција било пријавено дека непознати лица направиле длабок ископ во кој депонирале градежен отпад кој потоа бил запален. Како што ...
сите 302 | | | веќе видена

Веднаш по формирањето на Владата ќе пристапиме кон реализација на план, кој веќе го имаме изготвено, за борба против корона кризата, тоа ќе ни биде приоритет и ...
сите 238 | | | веќе видена

По подолг период, денеска во ГОБ „8 Септември“ испишале 15 пациенти кои успешно се излекувани од корона вирусот, вели директорот на оваа здравствена ...
сите 228 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска ги прими акредитивните писма на Анке Гизелa Холштајн, новоименувана амбасадорка на Сојузна Република Германија во ...
сите 246 | | | веќе видена

Енио Мориконе не стигна да се напие вино со Даниеле Де Роси. Еднаш композиторот му подарил шише првокласно вино на заменикот капитен на „римската волчица“. Се ...
сите 43 | | | веќе видена

Охрид, 8. јули 2020 (Inpress)– Според статистичките податоци на МВР, во текот на изминатото деноноќие, на подрачјето на СВР Охрид, полициските службеници ...
сите 160 | | | веќе видена

Големи се шансите Еден Азар да не се појави на натпреварот кој Реал Мадрид в петок вечер ќе го игра на домашен терен против Алавес, и на кој на домашните им ...
сите 148 | | | веќе видена

Караванот на Државната изборна комисија денеска беше во скопските општини Сарај, Шуто Оризари, Чаир и на плоштад „Македонија“ во центарот на Скопје со нивната ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погба зборуваше за прашалници па добил јасна порака од Манчестер јунајтед: Нема да заминеш, ниту за 200 милиони

Од:
До кого (е-маил):
Порака: