Криси Тајген стави ботокс под пазувите против потење – на што сè се спремни ѕвездите?

 Ѕвездите се подготвени да одат до луди крајности кога станува збор за убавина, а Криси Тајген отиде предалеку во обидот за наоѓање решение против потење. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

 Додека некои ѕвезди изгледаат како времето за нив да застанало, па неретко имаат и скаменета фаца, овие жени горделиво си ги покажуваат брчките, коишто ...
| | веќе видена | слични

Криси Тајген отишла на вбризгување на ботокс на пазувите, а за тоа како поминала интервенцијата им покажа на своите фанови на социјалните мрежи. Познатата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 383 | | | веќе видена

Нека прекинат да глумат лудило во Јавното обвинителство, порача денеска адвокатот Јанаки Митровски, во врска со најновите детали од криминалната афера Рекет, ...
сите 128 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски го прашува републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески каде се парите од рекетот ако објавениот извештај навистина ...
сите 153 | | | веќе видена

Мерката притвор од 30 дена на Јанева и беше доделена поради можност од бегство, влијание врз сведоци и инволвирани во истрагата за предметот „Рекет“ и ...
сите 382 | | | веќе видена

Објавувањето на записникот од страна на еден портал само покажува колку е порозно и некадарно обвинителството, вели за Пресинг Тв адвокатот Звонко ...
сите 236 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Криси Тајген стави ботокс под пазувите против потење – на што сè се спремни ѕвездите?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: