Адријана Лима без грам шминка им одржа лекција за убавина на жените на плажа (фото)

 Не се труди да биде „коска и кожа“, а сепак изгледа совршено во бикини и без грам шминка на 38 години. со новото момче, , Адријана Лима е забележана на плажа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лима гола во кревет со ружи кои ѝ ги испратил милијардер, а сите се прашуваат дали има гаќички Емир Ујар е турски бизнисмен, потпретседател на мултимилионерска ...
| | веќе видена | слични

Адријана Лима (38) повторно има широка насмевка бидејќи ужива во љубовта со турскиот милионер Емир Ујар (37) со кој првпат беше фотографирана на Миконос на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манекенката Адриана Лима на Инстаграм се пофали со нови фотографии на кои држи огромен букет ружи.Поранешната српска снаа, која наводно е во врска со турскиот ...
| | веќе видена | слични

Иако поминаа само два месеци откако се разведе, познатата манекенка Шанина Шајк забележана е во друштво на друг маж. Шанина во јуни се разведе од музичарот ...
| | веќе видена | слични

Криси Тајген отишла на вбризгување на ботокс на пазувите, а за тоа како поминала интервенцијата им покажа на своите фанови на социјалните мрежи. Познатата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 268 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 162 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 188 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Адријана Лима без грам шминка им одржа лекција за убавина на жените на плажа (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: