Пет кошаркарки од Крива Паланка во репрезентацијата до 14 години

Пет кошаркарки од КК Крива Паланка синоќа отпатуваа со македонската репрезентација за девојчиња родени 2005 година и помлади на силниот интернационален турнир ...
| | веќе видена | слични

Останато

Над 100.000 граѓани кои земаа плата, пензија или социјална помош останааа без пари со затворањето на Еуростандард банката. Не можат да си ги платат основните ...
сите 228 | | | веќе видена

Согласно Уставот, во следните 20 дена, а лично верувам и порано ќе успееме да формираме Влада и стабилно парламентарно мнозинство кое ќе биде гаранција за ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пет кошаркарки од Крива Паланка во репрезентацијата до 14 години

Од:
До кого (е-маил):
Порака: